H441R2BYA
MFR.Part #
H441R2BYA
JLCPCB Part #
C1411586
Description
-55℃~+155℃ 41.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS