H4412KBYA
MFR.Part #
H4412KBYA
JLCPCB Part #
C3536099
Description
-55℃~+155℃ 412kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS