H440R2BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H440R2BYA
JLCPCB Part #
C1411592
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 40.2Ω 500mW Metal Film Resistors ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS