H43K74BZA
MFR.Part #
H43K74BZA
JLCPCB Part #
C1409498
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS