H43K57FZA
MFR.Part #
H43K57FZA
JLCPCB Part #
C1404673
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS