H43K32BYA
MFR.Part #
H43K32BYA
JLCPCB Part #
C1412663
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS