H43K24BZA
MFR.Part #
H43K24BZA
JLCPCB Part #
C1409061
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS