H43K16BZA
MFR.Part #
H43K16BZA
JLCPCB Part #
C3424974
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS