H438R3BZA
MFR.Part #
H438R3BZA
JLCPCB Part #
C1409191
Description
-55℃~+155℃ 38.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS