H438K3BYA
MFR.Part #
H438K3BYA
JLCPCB Part #
C1411793
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS