H4383KBCA
MFR.Part #
H4383KBCA
JLCPCB Part #
C1410799
Description
-55℃~+155℃ 383kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS