H436R5BZA
MFR.Part #
H436R5BZA
JLCPCB Part #
C1409274
Description
-55℃~+155℃ 36.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS