H434R8BZA
MFR.Part #
H434R8BZA
JLCPCB Part #
C1409196
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS