H433RFZA
MFR.Part #
H433RFZA
JLCPCB Part #
C1404671
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS