H4316RBYA
MFR.Part #
H4316RBYA
JLCPCB Part #
C1412777
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS