H430K9BDA
MFR.Part #
H430K9BDA
JLCPCB Part #
C1411442
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS