H4309RBYA
MFR.Part #
H4309RBYA
JLCPCB Part #
C1412742
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS