H42K94BZA
MFR.Part #
H42K94BZA
JLCPCB Part #
C3534409
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS