H42K8BYA
MFR.Part #
H42K8BYA
JLCPCB Part #
C1412682
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS