H42K55BYA
MFR.Part #
H42K55BYA
JLCPCB Part #
C1412699
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS