H42K2DZA
MFR.Part #
H42K2DZA
JLCPCB Part #
C1407219
Package
插件,D3.7xL10.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL10.5mm Through Hole Resistors ROHS