H42K26BZA
MFR.Part #
H42K26BZA
JLCPCB Part #
C1409011
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS