H42K26BYA
MFR.Part #
H42K26BYA
JLCPCB Part #
C1412704
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS