H42K1BYA
MFR.Part #
H42K1BYA
JLCPCB Part #
C3510956
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS