H42K05BZA
MFR.Part #
H42K05BZA
JLCPCB Part #
C3404351
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS