H429R4BZA
MFR.Part #
H429R4BZA
JLCPCB Part #
C1409213
Description
-55℃~+155℃ 29.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS