H427K4BZA
MFR.Part #
H427K4BZA
JLCPCB Part #
C1408965
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS