H426K1BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H426K1BCA
JLCPCB Part #
C1410220
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS