H424R9BZA
MFR.Part #
H424R9BZA
JLCPCB Part #
C1409138
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS