H4249RBYA
MFR.Part #
H4249RBYA
JLCPCB Part #
C1412784
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS