H423K2BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H423K2BCA
JLCPCB Part #
C1410693
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS