H422R6DYA
MFR.Part #
H422R6DYA
JLCPCB Part #
C1409702
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS