H422K6BYA
MFR.Part #
H422K6BYA
JLCPCB Part #
C1411702
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS