H422K1BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H422K1BYA
JLCPCB Part #
C1411714
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS