H4215RBZA
MFR.Part #
H4215RBZA
JLCPCB Part #
C3573004
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS