H4215KBZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4215KBZA
JLCPCB Part #
C1409408
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS