H4210RBYA
MFR.Part #
H4210RBYA
JLCPCB Part #
C1412790
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS