H420R5BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H420R5BZA
JLCPCB Part #
C1409156
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS