H420K5BZA
MFR.Part #
H420K5BZA
JLCPCB Part #
C1408992
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS