H41K91BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H41K91BZA
JLCPCB Part #
C1409003
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS