H41K87BYA
MFR.Part #
H41K87BYA
JLCPCB Part #
C1412741
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS