H41K78BYA
MFR.Part #
H41K78BYA
JLCPCB Part #
C1412753
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS