H41K69BZA
MFR.Part #
H41K69BZA
JLCPCB Part #
C3569307
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS