H41K65BYA
MFR.Part #
H41K65BYA
JLCPCB Part #
C1412771
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS