H41K54BZA
MFR.Part #
H41K54BZA
JLCPCB Part #
C1409094
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS