H41K4BCA
MFR.Part #
H41K4BCA
JLCPCB Part #
C1410453
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS