H41K3BZA
MFR.Part #
H41K3BZA
JLCPCB Part #
C1409114
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS