H41K02BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H41K02BZA
JLCPCB Part #
C1409012
Package
Plugin
Description
1.02kΩ 500mW ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS