H419K1BZA
MFR.Part #
H419K1BZA
JLCPCB Part #
C1409479
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS