H4196KBYA
MFR.Part #
H4196KBYA
JLCPCB Part #
C1411697
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS